• csináljatok Juan cuadrarol is egy videót ajánlom

Éva GyörffyÉva Györffy10 napja
  • De jó hogy van ez a videó!

Frecsyke •Frecsyke •10 napja
  • Kedves félidő! Ti vagytok a legjobbak,a kedvenceim! SOHA ne hagyjátok abba! Hajrá félidő!❤️❤️ Hajrá magyarok!! (Sok likeot hogy eljusson hozzajuk)

Jancsi a szomszédJancsi a szomszéd10 napja
    • Szia. Köszönjük szépen a kedves szavakat!🙏 Örülünk hogy ennyire tetszenek neked a videóink, igyekszünk minél minőségibb tartalommal érkezni hétről hétre.⚽️ Hajrá Magyarok!🇭🇺 Hajrá Félidő!🔥

dubomarcelldubomarcell11 napja
  • Rogerio Ceniről is legyen video! Előre is köszönöm!

Gábor KovácsGábor Kovács11 napja
  • Ezt még én mondtam hogy legyen ilyen videó xd.

Molnár DávidMolnár Dávid11 napja
  • 😳😳😳

Dávid TajnaiDávid Tajnai11 napja
  • Szoboszlai miatt. Nem fogják engedni, hogy a 90. perc után húszról elrúgja a mezőnyjátékos.

Ez nemegynévEz nemegynév11 napja
  • Ekkora hülyeséget!Semmi köze a Higítónak ehhez!Az időhúzás megszüntetése miatt hozták a szabályt!Sok győzelemre álló csapat az utolsó percekben azt játszotta h a kapus kigurítja a labdát,a védő meg hazaadja,azt kezdődik elölről.A kapus 6 másodpercig is tarthatja a kezében a labdát,onnan meg nehéz elvenni...Szívesen a felvilágosítást!

Mrs KensingtonMrs Kensington11 napja
  • Suárez miatt, nem szabad majd harapva vinni a labdát:)

Bzzz! !!Bzzz! !!12 napja
    • Most csak vicceltél, de tényleg van egy szabály, amit direkt Suarez miatt hoztak be. "Aki megharapja ellenfelét, azt azonnali piros lappal kell büntetni". Úgy, hogy, végülis Suarez is megváltoztatott egy szabályt.

Dávid KozáriDávid Kozári10 napja
  • Ramos: 15 piros után 1 év börtön Zlatan: 8 csapatváltás után börtőn Neymar: 8 hajstílus után börtön Nyuga csak vicc.... Vagy mégsem?

ßotißoti12 napja
  • Legyen egy 'Minden idők legjobb kezdő 11-e' videó, amibe belerakjátok a történelem legjobb játékosait pl: Puskás, Pelé, Maradona.

Péter András PrezsmerPéter András Prezsmer12 napja
  • A legjobbak ti vagytok KIRÁLYOK vagytok!Hajrá Magyarország!Hajrá félidő!

Martin PécsekMartin Pécsek12 napja
  • Ki miatt fogják tőlem

Martin SzenasiMartin Szenasi12 napja
  • Luis Suarez mert az harapása miatt már meg kellet változtatni

Béla TóthBéla Tóth12 napja
    • Azellőtt nem volt én úgy tudom

• mit? azt hogy ne lehessen le harapni az ellenséget hát ez eddig is megvolt tiltva.

DBSuperDBSuper12 napja
  • Arnau Tenas, a Barcelona fiatal kapusa is nagyon jó trükköket tud, a Barca instáján láttam az egyiket.

Ubii YTUbii YT12 napja
  • Casemironak miért van seb a száján? 🤔

Bence GameplayBence Gameplay12 napja
    • Biztos verekedett.🤷‍♂️ (erről speciel nem sok mindent találtunk)

Félidő!Félidő!12 napja
  • Nagyón imádtam ezt a kapust XD

Sunzone a beastSunzone a beast12 napja
  • Szoboszlai miatt, hogy ne lehessen az utolsó percben gólt rugni! (Ha valaki nem szereti az iróniàt pls ne kàromkodja le a fejem, minden elismerésem Szoboszlainak, és hatalmas gg)

The_ pineapple_TeamThe_ pineapple_Team12 napja
  • nejmàr messi ronàldo

tihi balázstihi balázs12 napja
  • Szoboszlai miatt akinek 10 20 méternél messzebb gólja van az nem lőhet közelről szabadrugást xddddd (szabály változtatás)

Bova BenceBova Bence12 napja
  • Nem futhatsz 35 km/h fölött mbappé

Zétény GaraiZétény Garai12 napja
  • Diego forland miatt lett bevezetve a sárgalap a mezlevételnél hisz a gol öröm utàn nem vette fel a mezét és mezzel a kezében focizott tovább erről is lehetne egy jo vidi :)

Ors NagyOrs Nagy12 napja
  • 90-ben miatta esett ki Kolumbia a VB-ről, mert elkezdett a félpályán cselezgetni. Azért illett volna megemlíteni, bármekkora legendáról is van szó.

Gergő SeregiGergő Seregi12 napja
  • Sziasztok nagyon jó lett a videó ezt a palit nem lehet elfelejteni. Hajrá Magyarok Hajrá félidő!

Krisztián Game#Krisz130Krisztián Game#Krisz13012 napja
  • Szalai miatt! A lomha csatárokra, csak 1 védő juthasson.

Zé NagyZé Nagy12 napja
  • Jó lett mint mindig! Mindig szeretem a videókat! Így tovább!!

Kristóf KardaKristóf Karda12 napja
  • Szerintem arra a kérdésre hogy ki figja még megváltoztatni a szabályokat arra a kérdésre nem nagyon lehet válaszolni! Azért módodítanak a szabályokon mert valami nem jó kijátszható stb.! Most az hogy Higuita "kijátszotta a szabályokat" (amely nem cslás de azért közel van ahhoz) az az ő sajátossága, pl Messi őt nem pont annak ismerhetjük aki kiakarja játszani a szabályokat. Maximum valami balhésabb játékos miatt változhatnak a szabályok... szerintem. Köszi a videót!👋😀👍Hajrá magyarok! Hajrá félidő!😀🙂

Balu HogyiBalu Hogyi12 napja
  • 3:19 Sergio Ramos, nem tudom miért ő de valamiért ő jutott eszembe. (Sajnos...)

• Diego Costa

Mylife_ FootballMylife_ Football11 napja
    • Van dijk után? Van Dijk-nak 1 jó szezonja volt, míg Ramos több mint 10 éve a közvetlen elite-ben van. Van dijk soha nem is volt és nem is lesz jobb Ramosnál. Az hogy durva és sokszor patkány, az oké, de hogy a legjobb védő jelenleg az kétségtelen!

Kevin BarkócziKevin Barkóczi12 napja
    • @Mark Balogh ki mit gondol...

Karsai NimródKarsai Nimród12 napja
    • @Karsai Nimród hát... Van Dijk után...

• De el kell fogadni hogy korunk leges legjobb védője

• Karius miatt fogják megváltoztatni.A kapuratartó lövéseket nem kell kivédeni ahoz, hogy ne legyen gól.

M MátéM Máté12 napja
  • 👌👌👌

Roland JuhászRoland Juhász12 napja
  • Az elmúlt videókban volt egy pár drog, kábítószer, a névjegyetekbe be kéne írni, hogy: a videó tartalmát XY éven aluliaknak nem ajánlott; csak van akkor nem tartaná be. Vagy akár a videó elejére is oda lehet rakni, hogy XY éven aluliaknak nem ajánlott; Amúgy a videó király lett mint mindig! 😎🎉🔥 *HAJRÁ MAGYAROK! HAJRÁ FÉLIDŐ!* ⚽🔥🥇