Amatöör arvab Vol 53 Kalev Kruus Audru ringrajal rekkaga.

2020.nov.19.
3 486 Megtekintés

Megjegyzés
 • kruus, esmalt tänan sisuka intervjuu eest. soovin ka pisut kommenteerida, nimelt jäi mulle arusaamatuks teie lähenemine video keskel, kus viskasite n-ö ojaste pihta õhku selle ralliauto kinkimise soome ärimehe poolt. et miks siis nii läks, et soomlane kinkis ja tänu temale on auto? kas see on kuidagi vastuolus ojaste veetava projektiga või kahandab viimase väärtust? see, et autot ei kinkinud eesti rahakam isik, saab kirjutada kas eesti rahakamate isikute või millegi kolmanda, ent mitte ojaste projekti arvele. lisaks on oluline mainida, et rahaline toetus on egonile sellegipoolest väga vajalik võistluskulutuste katmiseks. see, et egonil on R5 mudel, rendikulutused jäid ära ja saab keskenduda arengule, on üdini positiivne -- toetusprojektidega kogutud raha läheb asja ette. egon on seda ise maininud järgmises artiklis: sport.delfi.ee/news/auto/wrc/soome-arimees-soetas-eesti-ralliassale-egon-kaurile-autoralli-mm-iks-volkswagen-polo-r5-auto?id=91665107 tsiteerin: "Kuna eesmärgiks on osaleda viiel etapil ja jooksvaid kulusid on igal rallil ligikaudu 30 000 euro ulatuses, siis loodab Kaur palju ka rallisõprade toetusele." "Ehkki auto on meil olemas, siis pool teed on veel minna - jooksvad kulud rehvide, kütuste, logistika, meeskonna ja muu sellise kujul tähendab meie jaoks seda, et eelarvest on iga ralli kohta puudu veel ligi 30000 euro suurune osa,“ ütles Kaur." "Selle puuduoleva eelarveaugu täitmiseks kutsub Kaur sarnaselt tänavusele WRC Rally Estoniale rallifänne ja -huvilisi üles teda toetama. „Fännide panused näitavad nende usku meisse sarnast tulemust korrata ning see annab omakorda kindluse meie toetajatele - fännide toetus on seega olulisem kui kunagi varem ning iga väiksemgi panus on abiks. Usun, et fännid teevad omalt poolt kõik, et saaksime unistused reaalsuseks teha. Ka seekord paneme toetajate nimed auto katusele ning anname neile võimaluse meiega etappidel kaasa sõita,“ sõnas rallisõitja.""

  K. RebaneK. Rebane2 hónapja
 • Väga lahe vaatamine, heliga muidu probleemid, aga seekord oli suht okeilt kuulda. Egonile palju edu, need MM etapid loodetavasti toimuvad, kus ta osaleda tahab. Aga Egonile väike mõte, et vb tasuks üks turundus inimene kaasata, kes aitaks kampaaniat teha.

  t6elinesigat6elinesiga5 hónapja
 • vägev,kui Kalevile kunagi ka kommentaarjumisse kribasin,et tee nüüd ise ka mõni ring siis nüüd...oli näha,et polegi ainult jutumees...väga äge 42 minutit oli.. ja Kalle Sina...kauple nüüd mõni sadul oma firma Bossilt välja ja läks...rallimehed rekka rooli...:P...:P...:P.

  Indrek H.Indrek H.5 hónapja
  • Kalev on äge ja risti ette ei löö. Mul kevadeks üks oma plaan veel kuhu tahaks Kalevi kutsuda aga näis kas see võimalus tukeb. Aitäh kommi eest. See annab alati jõudu ja motti et teha midagi veel ekstremaalsemat.👏👏👏

   Kalle OjasteKalle Ojaste4 hónapja
HUworld